Věci kolem nás

25. března 2016 v 8:56 | Maddy |  Mé myšlenky
Už jste někdy přemýšleli jak moc nás ovlivňují věci okolo nás? Věci co posloucháme, čteme, vidíme. Všechno co cítíme našimi smysly. Všechno nás ovlivňuje a ani si toho nevšímáme. Lidi kolem nás ano, ale my jim nedáme za pravdu. Nechceme přiznat, že se něco změnilo.
Ale změnilo.
Konkrétní problém u mě je creepypasta. Ve zkratce jsou to děsivé příběhy psané lidmi a šířené po internetu. Určitě je vám jasné, že ten kdo vyhledává strach to asi nebude mít v hlavě úplně v pořádku. A on to není pouze strach. Je to šílenstvi, bezmoc, vězení. Je to něco čeho se jen tak nezbavíte. Něco co tu vždycky bude. Můžete od toho chtít utéct tolikrát, ale víte, že se stejně zase vrátíte. Víte, že vás ty příběhy ovlivnily tak moc, že je musíte stále číst. Poslouchat. A v těch horších případech i prožívat. A věřte tomu, že ono to přijde. Creepypasta vám navodí pocit, že za vámi někdo, nebo něco stojí. Začnete se bát normálních věcí, které jste dříve klidně používali. Je to vězení a není z něj úniku. A pokud ano, ne nadlouho. Zešílíte. Ale zároveň to budete milovat. Téměř to zní jakože vás od creepypasty odrazuji. Tak to není. Klidně ji čtěte, či poslouchejte, ale věřte, že pokud vás doteď psychicky nezničila.. Tak to přijde. Nikdy nevíte, kdy to přijde. Kdy přijde ten zvrat.
Creepypasta je jako oblíbená středoškolačka. Mnozí ji milují a mnozí nenávidí. Ve skutečnosti ji ale nenávidí i ti, co ji tak milují. Myslím, že to tak zůstane. U těch co čtou kvalitní creepypasty. Jestli někde narazíte na fanfikce o Jeffovi a -vložte náhodnou CP či autorku příběhu- kde je hrubka v každém slovu.. To asi nebudou ty kvalitní příběhy. Ovšem všichni jsme nějak začínali. Jenže, když těmto autorkám vyjádříte objektivní kritiku co zlepšit.. Ony to neudělají. Budou dál psát, s prominutím, sračky. Proto jsem ve skupině Save Creepypasta Family. Ovšem nejsem si jistá, zda tato skupina funguje tak jak má. Většinu času se tam objevovaly pouze hádky. Urážení a ponižování vypatlaných autorek shitty fanfikcí. Obrázky. Teď už je to možná lepší, ale i přesto si nejsem jistá funkčností této skupiny.
Pokud si někdo z vás chce poškodit svojí příčetnost.. Zde je pár blogů:

http://welcometonightmare.blog.cz/
https://welcometonightmare.wordpress.com/
http://creepylover.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 morče11 morče11 | 15. dubna 2016 v 10:00 | Reagovat

děsivý

2 Hovno s mákem Hovno s mákem | 22. dubna 2016 v 10:33 | Reagovat

to má hloubku :D  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama