Zdravím

18. března 2016 v 22:25 | Maddy
Takže, zdravím.
Tento blog byl na dlouhou dobu smazán. A nyní jsem zpět. S tímhle blogem jsem začala okolo roku 2010 a skončila 2013. Od té doby co jsem neměla blog jsem se změnila. Dříve jsem byla blbá, malá holka závislá na hudbě boybandu One Direction. Nyní je mi téměř šestnáct let, můj hudební vkus se táhne od indie přes reggae až k metalu. V podstatě si poslechnu vše co se mi líbí. Zkrátka, za ty roky jsem se změnila a jelikož jsem si uvědomila, že moje budoucí vysněné povolání se opravdu týká spisovatelství či překladatelství, tak jsem se rozhodla obnovit svůj blog.
Nejsem si ani nijak jistá, zda tyto řádky bude někdo číst či budou jen pro mě a náhodné návštěvníky. Nicméně doufám, že se Vám tu bude líbit. Design mi nešel doladit, protože na to nejsem moc velký talent, ale plánuji si vytvořit vlastní. Tento mi před lety dělala úžasná slečna, která si říkala Penn, než se svým blogem skončila. Nicméně odkaz na její bývalý blog je:

http://penelopeo.blog.cz/

Nyní bych vám o sobě něco ráda pověděla, ač nejsem příliš zajímavý člověk. Uvnitř jsem stále ještě dítě, i když jsem psychicky dospěla celkem rychle. 28.6.2000 jsem se narodila v Liberci, kde stále žiji. Kvůli odkladu jsem nyní v deváté třídě a ráda bych šla na OA v Turnově, doufám, že mi to známky a přijímačky umožní. Od nástupu do školky do konce osmé třídy jsem byla šikanována, avšak vydržela jsem a možná i to má podíl na tom, jaká nyní jsem. Opravdu miluji čtení, má nejoblíbenější kniha je prostě Harry Potter. Všechny díly. Mezi filmy patří taktéž Harry Potter a například ještě Charlieho malá tajemství, Místnost sebevrahů a jiné filmy. Ráda kreslím, někteří lidé dokonce říkají, že mi to jde. Také se věnuji focení, avšak pouze mým telefonem, jelikož foťák je rozbitý a na nový nemáme. A tak si musím vystačit s tím co mám. Předpokládám, že toto asi nikdo číst nebude, ale snaha byla. Kdyby to přeci jen někdo četl, tak Vám přeji pěkný den.
S láskou,
Madison Santorski.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama